TP-LINK TL-SG3216 10/100/1000Mbps 16xPort L2 Managed 2 SFP Switch

Ürün Kodu: TL-SG3216

Marka: TP-LINK

% 13

İNDİRİM

1,598.78 TL 1,395.32 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 18 Kasım, 2019 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

02247135002

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz Kargo
- IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm
control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you
robust security strategies
- L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
- WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bring abundant management features
- Layer 2 Features
- Link Aggregation Control Protocol (LACP)
- 4K VLAN
- GVRP (GARP VLAN Registration Protocol)
- STP/RSTP/MSTP
- IGMP Snooping
- Quality of Service
- 4 priority queues
- Support IEEE 802.1P
- DSCP QoS
- Rate limit feature
- Security Strategies
- IP-MAC-Port-VID Binding
- Access Control List (L2~L4 ACL)
- 802.1x and RADIUS Authentication
- Support DoS defend
- Port Security
- SSL and SSH encryptions
- Management
- Web-based GUI
- Command Line Interface
- SNMP v1/v2c/v3
- RMON (1,2,3,9 group)
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standardlar ve Protokoller
- IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
- IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
- IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Arabirim
- 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
- 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
- 1 Console Port
Ağ Medyası
- 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
- 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
- 100BASE-FX:MMF,SMF
- 1000BASE-X: MMF, SMF
Boyutlar
- 17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)
Güç Kaynağı
- 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANS
- Bant Genişliği /Backplane 32Gbps
MAC Adres Tablosu
- 8k
Paket Buffer Hafızası
- 512KB
Paket İletim Hızı
- 23.8Mpps
Jumbo Paketleri
- 10240 Bytes
Yazılım Özellikleri
Quality of Service Support
- 802.1p CoS/DSCP priority
- Support 4 priority queues
- Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
- Port/Flow- based Rate Limiting
- Voice VLAN
L2 Özellikleri
- IGMP Snooping V1/V2/V3
- 802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups,
- containing 8 ports per group)
- Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
- BPDU Filtering/Guard
- TC/Root Protect
- Loop back detection
- 802.3x Flow Control
VLAN Support
- IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
- Port/ MAC/Protocol-based VLAN
- GARP/GVRP
Erişim Kontrol Listesi
- L2~L4 package filtering based on source and destination
- MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
- DSCP, protocol and VLAN ID
- Time Range Based
Güvenlik
- IP-MAC-Port-VID Binding
- IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
- DoS Defence
- Dynamic ARP inspection (DAI)
- SSH v1/v2
- SSL v2/v3/TLSv1
- Port Security
- Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Yönetim
- Web-based GUI and CLI management
- SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
- TP-LINK private MIBs
- RMON (1, 2, 3, 9 groups)
- DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
- CPU Monitoring
- Port Mirroring
- Time Setting: SNTP
- Integrated NDP/NTDP feature
- Firmware Upgrade: TFTP & Web
- System Diagnose: VCT
- SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
Sertifika
- CE, FCC
Paket İçeriği
- Switch;
- Power Cord;
- Quick Installation Guide;
- Resource CD;
- Rackmount Kit;
- Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri
- Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS,
NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature:
- 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature:
- -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity:
- 10%~90% non-condensing
Storage Humidity:
- 5%~90% non-condensing
Veri Transfer Hızı:10/100/1000
Port Sayısı (Adet):16,0
Yönetim:Evet
PoE (802.3af) Desteği:YOK
EAN:6935364022129,6935364099503
Havale / EFT (%2) :1,367.42 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Maximum Kart
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,422.53 TL
3487.25 TL1,461.74 TL
6250.65 TL1,503.88 TL
9171.59 TL1,544.34 TL
12131.94 TL1,583.27 TL
Axess
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,421.83 TL
2720.68 TL1,441.37 TL
3485.57 TL1,456.72 TL
4368.02 TL1,472.07 TL
6250.46 TL1,502.76 TL
9172.09 TL1,548.81 TL
10156.42 TL1,564.16 TL
QNB Finans Bank
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,421.83 TL
3486.83 TL1,460.48 TL
6252.13 TL1,512.81 TL
9173.89 TL1,564.99 TL
12134.78 TL1,617.32 TL
Denizbank
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,434.67 TL
3493.43 TL1,480.30 TL
6256.46 TL1,538.76 TL
9177.47 TL1,597.23 TL
12137.97 TL1,655.69 TL
World Kart
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,424.76 TL
2727.66 TL1,455.32 TL
3465.11 TL1,395.32 TL
5299.44 TL1,497.18 TL
6232.55 TL1,395.32 TL
8190.08 TL1,520.62 TL
Paraf
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,424.62 TL
3485.80 TL1,457.41 TL
6250.23 TL1,501.37 TL
9171.70 TL1,545.32 TL
12132.44 TL1,589.27 TL
Bankkart Combo
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,411.93 TL
3481.76 TL1,445.28 TL
6245.83 TL1,475.00 TL
9167.18 TL1,504.58 TL
12127.86 TL1,534.30 TL
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,415.83 TL
3483.06 TL1,449.18 TL
6247.97 TL1,487.83 TL
9169.44 TL1,524.95 TL
12130.06 TL1,560.67 TL
Garanti Miles&Smiles
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,433.69 TL
3494.36 TL1,483.09 TL
6257.72 TL1,546.30 TL
9178.83 TL1,609.51 TL
12139.39 TL1,672.71 TL
Qnb Finans Miles&Smiles
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,421.83 TL
3489.15 TL1,467.46 TL
6253.30 TL1,519.79 TL
9174.66 TL1,571.97 TL
12135.36 TL1,624.30 TL
Bonus Kart
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,436.90 TL
6249.74 TL1,498.44 TL
9171.16 TL1,540.44 TL
12131.73 TL1,580.76 TL
Diğer Kredi Kartları
Taksit tutarıToplam
Peşin-1,426.72 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır