Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. inegolalisveris.com' dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.
 
Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.
 
Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.
 
Kredi Kartı Güvenliğimiz
 
inegolalisveris.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. inegolalisveris.com'da bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.
 
Bu yüzden, inegolalisveris.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.
 
GlobalSign sertifikalı inegolalisveris.com, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanısıra Finans Bank, Maximum Card, Akbank ve Yapı Kredi Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.
 
Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
 
Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.
 
GlobalSign sisteminin sitemize entegrasyonu çalışmaları devam etmektedir.
 
Bu sebeple sistem üzerinden kartlı şatış ancak tam güvenli PayPal üzerşnden tek çekim yapılabilmektedir.
 
Kredi kartı ile taksitli alışveriş için sog alt köşedeki destek birimi linkinden müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır