ROLE KOMBİ İÇİN PANASONIC ALQ112-12V 5 PİN
Ürün Kodu: ME-19450
Stokta
Güvenli Alışveriş
14 Gün İade
Güvenli Ödeme
Hızlı Teslimat
Paylaş:
Role Kombi İçin ALQ112-12V 5 Pin Özellikleri
  • Röle Kombi İçin
  • İletişim Voltajı : 12 Volt
  • Ürün yelpazesi : ALQ Serisi
  • Röle montajı : Deliğin içinden
  • 5 Pin
  • Uyum : Panasonic
  • Model : ALQ112-12V
Röle Nedir
Kullanım Alanı
Telekom uygulamalarında, gaz dedektör devrelerinde, RF kontrol uygulamalarında, Infrared kontrol uygulamalarında, küçük hacimli devrelerde(ciklet röle) vb çalışmalarda tercih edilen devre elemanlarındandır. 5V, 9V, 12V, 24V, 48V, 220V çalışma gerilimlerinde, 1A-40A arası yük akımlarının kontrolünde kullanılır. Tekli ve çoklu kontak çıkış imkanları mevcuttur.
Henüz değerlendirme yapılmamış.
Benzer Ürünler
LED 5MM YEŞİL ŞEFFAF MERCEKLİ
CLASS C1-1 ZD-200C HAVYA UCU
CLASS
CLASS C1-1 ZD-200C HAVYA UCU
Stokta
LED MAVİ 5MM MAT MERCEKLİ
ELEKTROMER
LED MAVİ 5MM MAT MERCEKLİ
POWERMASTER DBL-380A 250 WATT LEHİM TENCERESİ
POWERMASTER
Son 1 adet Ücretsiz Kargo
LED KIRMIZI 5MM MAT KIRMIZI MERCEKLİ (29=462)